Pirkšanas nosacījumi

Pirkšanas nosacījumi:

Lūdzam iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA STROM-LV, reģ.nr 40203118489 (turpmāk tekstā - STROM.lv) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

 1. Tā kā STROM.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
 2. STROM.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 0%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
 3. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu iespējams norēķins preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā (tikai klientu apkalpošanas centrā Ūpju iela 1, Stūnīši, Olaines novads, Olaines pagasts, LV2127).
 4. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas [PĒC PIEPRASĪJUMA] instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.
 5. Pasūtot preci piedāvājam dažādus saņemšanas veidus.
 6. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt septiņu darba dienu laikā, kad STROM.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.
 7. Lūdzam preci lietot atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
 8. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. STROM.lv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@strom.lv vai pa tālruni: +371 29 171 638, norādot pasūtījuma numuru un datumu.
 9. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Pirkuma dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, preces kods, pārdošanas datums. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.
 10. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. "Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu" prasībām (MK Noteikumi Nr.631).
 11. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
 12. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, STROM.lv saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā, līgumus, kuri tiek slēgti ar līzinga kompānijām, saglabā attiecīgās līzinga kompānijas.
 13. 13. Mārketinga aktivitātes:
  13.1. STROM.lv var brīvi iniciēt dažādas mārketinga aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.
  13.2. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā STROM.lv, Jūs piesakieties jaunumu saņemšanai uz Jūsu e-pastu no STROM.lv
 14. Interneta veikals STROM.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.
 15. Maksimālā pasūtījuma summa , kuru var apmaksāt skaidrā naudā starpniecībā ar kurjeru ir € 300.

Koka izstrādājumu kopšana:

 • Koka izstrādājumus tīra ar mīkstu auduma gabaliņu, pēc vajadzības to nedaudz samitrinot parastajā cepam eļļā.
 • Koka izstrādājumus nedrīkst mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, tos drīkst mazgāt zem silta tekoša ūdens. Pēc mazgāšanas tos nosusina ar auduma dvieli vai papīra salveti.

Garantija:

 • Mūsu veikalā nopirktajiem STROM.lv produktiem ir spēkā divu gadu garantija, kuras termiņš sākās no preces piegādes dienas. Garantija ir spēkā attiecībā uz iespējamajiem ražošanas defektiem ar noteikumu, ka izstrādājumi ir pielietoti pēc to nolūka.
 • Lai realizētu savas, no garantijas izrietošās tiesības, par garantijas laikā atklātajiem trūkumiem, Jums jāpaziņo STROM.lv vismaz vienas nedēļas laikā pēc defekta atklāšanas. Pretenzijā ir jābūt atzīmētam izstrādājuma nosaukumam, kodam un bojājuma aprakstam. Pretenzijai ir jāpievieno STROM.lv izsniegtā rēķina kopija.
 • STROM.lv nedod garantiju koksnes toņu izmaiņām. Tā kā izstrādājumu izgatavošanā ir pielietoti dabīgi materiāli, tad to toņos laika gaitā var rasties izmaiņas, kuras galvenokārt rada gaismas un ūdens iedarbība uz produktu.
 • Garantijas laikā STROM.lv izlabo vai maina visus koka izstrādājumus iespējami ātri, bet ne vēlāk kā 30 kalendāro dienu laikā.

Garantija nav spēkā, ja:

 • Koka izstrādājumi nav lietoti atbilstoši to nolūkam.
 • Koka izstrādājumu bojājumi ir radušies to neprasmīgas uzglabāšanas vai pielietošanas rezultātā.
 • Koka izstrādājumus pircējs vai trešā persona ir labojusi.
 • Koka izstrādājumi ir nepareizi kopti.
 • Koka izstrādājumi ir nepareizi uzglabāti.
 • Koka izstrādājumu dabīgo dilumu un izbalēšanu.
 • Koka izstrādājumu materiālu atšķirību tekstūrā un krāsu toņos.
 • Viegli plīstošiem materiāliem- stiklam, kā arī koka izstrādājumu bojājumi, kas radušies tos nometot zemē vai atsitot.
 
Visas preces Jaunumi +371 29 171 638 info@strom.lv
Produktu

Produktu Piegādātāju Grupu

Ienākt
Mani dati
Atkārtots
pasūtījums